Urfalının Çığlıkları İngiliz Basınında

Canlı yayında ağda yaptırılan Urfalı yarışmacının çığlıkları İngiliz The Sun gazetesinde haber oldu.

İngiltere'de yayımlanan The Sun gazetesi, Türkiye'de yayın yapan FOX TV'deki 'İmkansız Karaoke' yarışmasına geniş yer ayırdı. 

Yılbaşı özel bölümünde vücuduna ağda yapılırken şarkı söylemeyen yarışmacı Mustafa Ersin Ana için 'Zavallı' yarışma için de 'vahşi' benzetmesi yapıldı. 

NASIL BİR PROGRAM BU? 

Sunuculuğunu İrfan Kangı'nın üstlendiği "İmkansız Karaoke"de altı yarışmacı sevilen şarkılara karaoke yapıyor ama bu karaoke bildiğimiz karaoke yarışmasından biraz farklı. 

Yarışmacılar yılanlarla dolu bir su tankının içindeyken, acı dolu bir epilasyon seansında ya da elektroşoka maruz kalmışken şarkı söylemek durumunda kalıyorlar. Kısacası son model bir araba kazanmak için en büyük korkularıyla yüzleşerek kıyasıya yarışıyorlar. 

URFALI YARIŞMACI HAYATININ ACISIYLA TANIŞTI 

İşte böyle bir formatla izleyicilerin karşısına çıkan programda geçtiğimiz hafta Urfalı bir yarışmacının, Urfalıyam Ezelden adlı türkü eşliğinde ağda yaptırması geceye damgasını vurmuştu. Hatta öyle ki bu damga İngiltere'den bile görüldü.
Google+'da Paylaş

Yazar Taktik Ver

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.