Kuşadası'nda Tinerci Dehşeti


Kuşadası sakinleri, tinerci gençlerin yol açtığı eş zamanlı yangınlar nedeniyle dehşet dolu bir gece yaşadı.

Aydın'ın önemli turizm beldelerinden biri olan Kuşadası'nda resmen tinerci dehşeti yaşandı. 

Kentte tinerci gençlerin yol açtığı eş zamanlı yangınlar sonucu dehşet dolu bir gece yaşandı. Boş bulunan iki otel ve iki evde meydana gelen yangınlar, itfaiyenin zamanında müdahalesi ile çevre binalara sıçramadan önlendi. 

Edinilen bilgiye göre, Kuşadası'nda eş zamanlı olarak Saat: 21.30 sıralarında kış sezonu nedeniyle boş bulunan 50. Yıl Caddesi ve Zafer Sokak'taki iki otel ile Kuşadası merkezi ile Yaylaköy'deki iki boş evde yangın çıktı. 

4 ayrı noktada eş zamanlı olarak çıkan yangınlar itfaiyenin zamanında müdahalesi ile büyümeden ve diğer binalara sıçramadan söndürüldü. Yapılan araştırmada, ilk belirlemeleri göre yangınların boş olan iki otel ile iki evde tinercilerin yaşadığı ve yangınların bu gençler tarafından çıkarıldığı tespit edildi. 

Kuşadası Belediyesi İtfaiye Müdürü İsmail Çimili, yangınların büyümeden söndürüldüğünü belirterek, yangınlarda sadece maddi hasar meydana geldiğini söyledi. Çevrede oturan vatandaşlar ise yangınların tinerci gençler tarafından çıkarıldığını ve büyük bir dehşet yaşadıklarını belirterek, defalarca şikayette bulunduklarını, boş bulunan binaları mesken tutan tinerci gençlere karşı mutlaka önlem alınması gerektiğini söylediler.

Google+'da Paylaş

Yazar Taktik Ver

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.