Acun Karizmasını Fena Çizdirdi

Hülya Avşar, Acun Ilıcalı'nın şortlu fotoğrafını Twitter'da paylaştı. Terliklere dikkat!Yetenek Sizsiniz Türkiye programı için özel uçağıyla Türkiye'yi şehir şehir dolaşan Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ile birlikte heryerde kar varken bu pozu verdi. Verdiği pozda Ilıcalı'nın altındaki şort ve ayaklarındaki parmak arası terlikler dikkat çekti. 

İLK HÜLYA AVŞAR PAYLAŞTI 

Hülya Avşar Acun Ilıcalı'nın koluna girerek çektirdiği fotoğrafı Twitter'den 'Tabiki Acun' notuyla paylaşarak muzip yönünü bir kez daha gösterdi. 

Acun Ilıcalı'nın karda parmak arası terlikle dolaşması herkesi şaşırttı. 

FOTOĞRAF BOLU'DA ÇEKİLDİ 

"Yetenek Sizsiniz Türkiye" programının çekimleri için Bolu'da olan Acun Ilıcalı ve Hülya Avşar'ın birlikte çektirdiği fotoğraftaki detay doğal olarak gözden kaçmadı çünkü pek kaçabilecek gibi değildi. Acun buz gibi havada nasıl olduysa ayağında şort ve parmak arası terlikle dolaşıyordu. 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin kampüsünde çekilen fotoğrafta Ilıcalı'nın, parmak arası terliği ve kısa şortuyla soğuğa meydan okuduğu görüldü. 

Fotoğrafta gayet rahat bir şekilde poz veren Acun'un neden bu şekilde gezdiği yada üşüyüp üşümediği ise bilinmiyor. 
Google+'da Paylaş

Yazar Taktik Ver

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.