Yolcu Dolu Balon Yere Çakıldı

ABD'nin California eyaletinde, içinde 14 yolcu bulunan balon hızla yere çarptı. 


Dünyanın belki de en keyifli yolculuklarının yapıldığı ulaşım araçlarından biri olan balonlar, keyifli olduğu kadar çok tehlikeli makinelere de dönüşebiliyor. Bir anda yaşanan aksaklık onlarca metreden yere çakılmaya sebep olabiliyor. 

ABD'nin California eyaletinde düğünden sonra gökyüzünden kenti gezmek isteyen gelin damat ve yanındaki 14 kişi balonla yolculuk yapmak biraz gezmek istedi. Yolcularını alarak yükselen balon bir süre sonra havanın değişmesiyle hızla yere çarptı. Yaşananlar an be an bir yolcunun kamerasına yansıdı. 

Olay, dün San Diego kentinde meydana geldi. Bir düğün seremonisinin ardından aralarında gelin ve damatın da yer aldığı 14 kişi, gün batımını izlemek için balonla şehir turuna çıktı. İnişe geçildiği sırada esen sert rüzgar, bütün planları alt üst etti. Sert bir iniş yapılacağının anlaşılmasından sonra herkes birbirine kenetlendi. Balon, yolcuların çığlıkları arasında bir evin bahçesine çakıldı. 

Yolcular, kazayı şans eseri ufak sıyrıklarla atlattı. Olay anları saniye saniye cep telefonu kamerasına kaydedildi.

Google+'da Paylaş

Yazar Taktik Ver

Yazar Hakkında bilgi yazılacak
    Blogger Yorumları

0 yorum:

Yorum Gönder

Argo içerilikli yorum attığınız taktirde hakkınızda dava açılır, site adresinizi yoruma attığınız taktirde ise bloğunuz google sıralamasından düşer.